Sosyal Ağlar

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi Şifresiz (2023 Ücretsiz )

 

Instagram saklı hesap görme sitesi amacıyla kullanabileceğiniz aniden çok program bulunuyor. Bu hızlandırılmış kılavuzda Instagram saklı hesap görme sitesi ve Instagram saklı hesap görme programları ile ilgili bilgi verdik. Ücretli ve bedava olan bütün Instagram saklılık hesap görme sitelerini bu içerikte bulabilirsiniz.

Instagram’da saklı hesapları görebilmeniz amacıyla kullanılabilecek site ve program adedi bir hayli çokdır. Bir çok program saklı hesapları görüntüleyebilmeniz amacıyla belirli bir limit tanır ve bu limit dahilinde Instagram’da saklı hesapları bedava bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Mesela birtakım programlar Postegro, WebNuNu, Revelio, Bestwhozi, Pingru, Secretle’dir. Her birisi Instagram saklı hesap görme sitesidir.

Instagram Gizli Hesap Ne Demek?

Instagram özel hesabı, kullanıcıların gönderilerini ve profil bilgilerini kimlerin görebileceğini denetim etmesine imkan tanıyan bir özelliktir. Gizli bir hesapla, yalnızca kullanıcının onayladığı kişiler, gönderilerini ve başka hesap ayrıntılarını görebilir. Bu özellik, içeriğini kamuoyundan saklı tutarken arkadaşlar ve aile gibi belirli bir takım insanla paylaşmak isteyenler amacıyla kullanışlıdır.

Hesabınızı saklı olarak ayarlamak amacıyla profilinize gidin ve sağ üst köşedeki üç çizgili simgeye dokunun. Oradan, Ayarlar ve Gizlilik seksiyonuna gidin ve hesaplarınızı saklı gerçekleştirme amacıyla düğmeyi değiştirin. Bir hesap özel olarak ayarlandıktan sonra, yeni takipçilerin, kullanıcının içeriğini görebilmeleri amacıyla kullanıcı doğrulusunda onaylanması lüzumluliğini unutmamak önemlidir.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Instagram’da saklı hesapları görebilmeniz amacıyla kullanabileceğiniz program ve site aniden çokdır. Her program kendisine özgü özelliği içerir ve sizlere değişik haklar tanır. Bazı site ve programlarda günlük 3 Instagram saklı hesabını görüntüleyebiliyorken başka bir program da 1 Instagram saklı hesabını görüntüleyebilirsiniz.

Instagram’da saklı hesapları görüntüleyebilmeniz amacıyla kullanabileceğiniz siteler:

Postegro
WebNuNu
Revelio
Pingru
Bestwhozi
LiLi App
Ghosty
Ghostegro
mSpy
eyeZy
Igmods.com
Huntegro
Injectbox.com
Private Insta
IGLookup
Glassagram
Pin
Instagram Gizlilik Hesap Görme Uygulamaları
Instagram Gizlilik Hesap Görme Uygulamaları

Postegro, Bestwhozi, Glassagram, Ghostegro der iken kullanabileceğiniz programların ucu bucağı olmadığını sizlere söyledik. Bu programların her birisi değişik değişik özellikler ve haklar tanıyor olsa da netice olarak her birisi Instagram saklı hesap görme konusu ile ilgili profesyoneldir. Kimi program vakit vakit çalışmayabilir. Bir programlamayı kullanamıyorsanız başka bir programlamayı kullanmayı denemelisiniz.

Uyarı: Instagram saklılık hesap görme programlarını kullanmaya başlamadan evvelce kesinlikle düzmece bir hesap oluşturun. Bu tür programlara şahsi hesaplarınızla giriş gerçekleştirmekten uzak durun. Çünkü şahsi hesaplarınızı bu tür programlar çalabilir ve kullanılamaz duruma getirebilir. Aynı vakitte bu tür programları kullanıyor olmanız Instagram hesaplarınızın her an kapatılabileceği manasına gelir.

Uygulama Gizli Hesap Görüntüleme Takipçi Analizi Hesap Güvenliği Ücretsiz Sürüm Sınırlı / Sınırsız
Pingru Evet Evet Düşük Evet Günlük 2 Görüntüleme
Postegro Evet Evet Düşük Evet Günlük 3 Görüntüleme
Lili APP Evet Evet Düşük Evet Günlük 3 Görüntüleme
Ghosty Evet Evet Düşük Evet Sınırsız Görüntüleme
Ghostegro Evet Evet Düşük Evet Sınırlı Görüntüleme
Revelio Evet Evet Düşük Evet Sınırlı Görüntüleme
WebNuNu Evet Evet Düşük Evet Günlük 3 görüntüleme
Profile+ Evet Evet Orta Evet Sınırlı Görüntüleme
SocialView for Instagram Evet Evet Orta Evet Sınırlı Görüntüleme
Postegro – Instagram Gizli Hesap Görme

Postegro, kullanıcıların özel Instagram profillerini takip etmeden görüntülemelerini gerçekleştiren bir mobil programdır. Kullanıcılara, aksi takdirde kendileriyle sınırlı olacak içeriğe erişim sağlamak amacıyla geliştirilmiştır. Uygulama, Instagram’ın saklılık ayarlarındaki bir boşluktan yararlanarak çalışır ve kullanıcıların sahibinin bilgi kapasitesi olmadan özel profilleri görmesine imkan tanır. Postegro’nun ilaveten rastgele bir internet tarayıcısı üzerinden erişilebilen bir internet versiyonu vardır. Esasen Postegro, başka kullanıcıların saklıliğini ihlal eden ve Instagram doğrulusunda onaylanmayan bir araçtır.

Postegro özelliklerinden birkaç tanesi:

Postegro, ücretli ve bedava 2 plana sahiptir.
Günlük sınırlı görüntüleme hakkı tanır.
Kullanıcı arkadaşı arayüze sahiptir.
Sadece tarayıcı üzerinden kullanılabilir.
Ek özelliklere sahiptir.
BestWhozi – Instagram Gizlilik Hesap Görme

BestWhozi, kullanıcıların özel Instagram hesaplarını basitçe ve problemsiz bir şekilde görüntülemelerini gerçekleştiren bir platformdur. BestWhozi ile bireyler, seans açarak ve bütün özel profillere erişim sağlayarak özel profillere erişebilir. Bu yenilikçi araç, kullanıcı arkadaşı ve gezinmesi basit olacak şekilde geliştirilmiştır ve geniş bir kullanıcı yelpazesi amacıyla erişilebilir olmasını sağlar. BestWhozi, özel Instagram hesaplarını görüntülemek isteyenler amacıyla onu tanınmış bir seçim durumuna getiren detaylı özellikler sunar.

BestWhozi özelliklerinden birkaç tanesi:

Bestwhozi, ücretli ve bedava 2 plana sahiptir.
Günlük sınırlı görüntüleme hakkı tanır.
Kullanıcı arkadaşı arayüze sahiptir.
Sadece tarayıcı üzerinden kullanılabilir.
Ek özelliklere sahiptir.
Pin
Instagram Gizlilik Hesap Görme
Pingru – Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz

Pingru, Instagram saklı hesapları görüntüleyebilmenizi gerçekleştiren bir başka 3. Parti sitedir. Uygulama olarak kullanamayacağınız Pingru sizlere Instagram’daki saklı hesapları görüntüleyebilmeniz amacıyla sınırlı bir hak tanır. Haklarınız bittiğinde Pingru’nun ücretli sürümüne geçmeniz lazım olur ya da 24 saat sonra tekrardan kullanmaya devam edebilirsiniz. Postegro ve Bestwhozi haricinde en çok sarfedilen Instagram saklı hesap görme programlarından yalnızca bir tanesidir.

Revelio App – Instagram Gizlilik Hesap Görme Web

Revelio App ya da direkt olarak adıyla Revelio yıllardır var olan ve kullanıcılarına Instagram saklılık hesap görme konusu ile ilgili yardımcı olan 3. Parti sitedir. Instagram’dan bağımsız bir şekilde çalışıyor olması ve Instagram’ın topluluk kurallarını ihlal ediyor olmasıyla öne çıkan program da Instagram saklı hesaplarını görüntüleyebildiğiniz gibi değişik ek özelliklere sahip olabilirsiniz. Ücretli ve bedava versiyonla karşınıza çıkar ve indirmesi bedavadir.

Pin
Instagram Gizlilik Hesap Görme Web
Ghostegro – Instagram Gizli Profile Bakma

Ghostegro, kullanıcıların Instagram’daki özel hesapları denetim etmelerine ve özel olarak hikayeleri izlemelerine izin vermek amacıyla geliştirilmiş bir programdır. Uygulama, sürüm 5.0 ya da üzeri olan Android cihazlarda indirilebilir. Ghostegro ile kullanıcılar bütün hesapları görüntüleyebilir, profillerini kimin görüntülediğini öğrenebilir ve profilini başkalerinden gizleyebilir. Uygulama İngilizce ve Türkçe olarak mevcuttur ve güncel sürüm 1.14’tür. Ghostegro, özel Instagram hesaplarını takip etmeden ya da belirleme edilmeden erişmek isteyenler amacıyla tanınmış bir seçimdir.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Karşılaşması

Instagram amacıyla kullanabileceğiniz programlar aniden çok iken Instagram saklılık hesap görme programları da bir hayli çok dedik. Ancak bu programlar arasında bir karşılaştırma yapıyor olsa idik netice ne olur idi? İşte sizlere Instagram’ın en çok sarfedilen saklı hesap görme ve bakma programlarının birbirleriyle karşılaştırması!

Uygulama/Site Gizli Hesap Görüntüleme Story Görüntüleme Hesap Güvenliği Ücretsiz Sürüm Web Uygulaması
Igmods.com Evet Evet Düşük Evet Evet
Injectbox.com Evet Evet Düşük Evet Evet
Private Insta Evet Hayır Düşük Evet Evet
Image Rocket Evet Hayır Düşük Evet Evet
Bestwhozi Evet Evet Düşük Evet Evet
IGLookup Evet Hayır Düşük Evet Evet
InstaRipper Evet Evet Düşük Evet Evet
Scout Evet Evet Düşük Evet Evet
MyStalk Evet Evet Düşük Evet Evet
Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi Nasıl Kullanılır?

Instagram saklı hesap görme sitelerini kullanmaya başlamadan evvelce bir rehbere gereksiniminiz olacak. Bu hususta sizlere rehberlik vererek Instagram’daki saklı profilleri nasıl görüntüleyebileceğiniz ve saklı profilleri görüntüleyebilmeniz amacıyla lüzumlu olanlar neler? Paylaştık. Instagram saklı hesap görme sitesi amacıyla ilk aşaması başlatalım.

Instagram saklı hesap görme sitesini kullanmak amacıyla lüzumlu olanlar:

Size ait Instagram hesabı
Size ait Instagram hesaplarınızın mail / telefon bilgi kapasitesi
Size ait Instagram hesaplarınızın şifresi

Bu verilere sahipseniz programlara giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Instagram saklı hesap görme sitesini kullanmaya başlamak amacıyla lüzumlu olanlar:

Instagram saklı hesap görme programsına giriş yapın.
Arama düğmesini kullanarak bakmak dilediğiniz Instagram hesabının kullanıcı ismini yazın.
Ara butonuna basın.
Karşınıza çıkan profilden hangisi doğruysa seçin.
Göster butonuna basın.

Evet, bu programları kullanmaya başlamak amacıyla lüzumlu olanlar yalnızca bunlarla sınırlıdır. Farklı bir ek özelliğe ya da bilgiye sahip olmadan ücretli ya da bedava bir şekilde belirlediğiniz programlamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi Güvenilir Mi?

Instagram saklı hesap görme siteleri hiçbir vakit güvenilir olmadı. Bu tür programlar Instagram’ın saklılık, topluluk ve başka bütün şartlarını ihlal ederek çalışır. Algoritmaya ideal bir şekilde kodlanan bu tür programlarda karşı tarafın bilgi kapasitesi olmadan Instagram hesabı saklı olsa dahi görüntülenir. Bu da karşı tarafa zarar verilen gibi Instagram hesaplarının da güvenilirğini yok saymış olur.

Instagram saklı hesap görme programlarını kullanırken aşağıdakilere ilgi edin:

Instagram saklı hesap görme sitesine şahsi hesaplarınızla giriş yapmayın.
Instagram hesap şifresini sıksık güncelleyin.
Instagram hesaplarınıza iki faktörlü doğruluğunu sağlama ekleyin.

Aksi taktirde bunları yapmadığınız prosese Instagram hesaplarınız çalınabilir ve bir başkasının eline geçebilir. Bir başkasına eline geçtiğinde bundan sonra o hesap zombi Instagram hesap olacaktır. İstenmedik beğeniler, istenmedik takip etmeler vb. hadiseler göreceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
maltepe escort kadıköy escort ataşehir escort kadıköy escort pendik escort kartal escort kadıköy escort